Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Druhá sezóna se začne natáčet ještě tento rok. Několik epizod opět zrežíruje Rick Famuyiwa

Jan Valušek 0

Druhá sezóna seriálu The Mandalorian byla potvrzena minulý měsíc producentem a scenáristou Jonem Favreau. Předtím o ní už ale psal server Discussing Film, podle jehož zdrojů cílil Lucasfilm se začátkem produkce na léto 2020. To se ale změnilo. Podle nových informací Discussing Filmu natáčení začne již 7. října tohoto roku v Los Angeles.

Do režisérského křesla se vrátí mimo jiné Rick Famuyiwa, který se podílel na dvou epizodách první série. Serveru to potvrdili jeho zástupci. Famuyiwa měl tento projekt upřednostnit před hraným seriálem o Cassianu Andorovi, o režii jehož epizod nedávno jednal a který se taktéž začne natáčet 7. října v Los Angeles.

Lze tedy očekávat, že se druhé sezóny dočkáme v listopadu 2020, zatímco Cassian dorazí pravděpodobně během první poloviny roku 2021. Seriál o Obi-Wanovi tak vychází na přelom roku 2021 a 2022.

První trailer na seriál The Mandalorian bude zveřejněn již v noci z pátku na sobotu během akce D23 EXPO. Je možné, že se zde dozvíme i novinky o dalších připravovaných Star Wars projektech.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments