Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Druhá sezóna dorazí příští rok na podzim

Jan Valušek 0

Již nějakou dobu víme, že se chystá druhá sezóna seriálu The Mandalorian. Její natáčení bylo zahájeno už v říjnu a nyní scenárista a producent Jon Favreau na svém Twitteru prozradil, že se jí dočkáme na podzim příštího roku. Favreau zároveň zveřejnil fotku modelu gamorreana, takže lze očekávat, že se tito tvorové ve druhé sérii objeví.

Druhou sezónu bude režírovat Favreau spolu s Rickem Famuyiwou, Carlem Weathersem a několika novými tvářemi. Více detailů zatím neznáme.

Příští rok nás kromě Mandaloriana čeká sedmá série animovaného seriálu Klonové války a pravděpodobně také dosud neoznámený seriál o doktorce Aphře. Dále se připravují hrané seriály o Obi-Wanovi Kenobim a Cassianu Andorovi. Obě tyto série by měly mít premiéru někdy v roce 2021 na Disney+.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Druhá sezóna seriálu dorazí na podzim 2020.

Hlavní roli hraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). Doplňují ho Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments