Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian dorazí 12. listopadu. Na Disney+ budou k dispozici všechny Star Wars filmy a seriály

Jan Valušek 0

Disney na dnešní konferenci pro investory oznámil, že svou připravovanou streamovací platformu spustí 12. listopadu tohoto roku. Hraný seriál The Mandalorian, který je aktuálně v postprodukci, bude na Disney+ k dispozici v den vydání. Stejně tomu tak bude u Epizod I – VII, snímku Rogue One a seriálů Klonové války a Povstalci. Později se přidá také Poslední z Jediů, Solo, Epizoda IX a sedmá série Klonových válek. V roce 2021 potom bude mít premiéru již dříve oznámený seriál o Cassianu Andorovi.

Při spuštění bude Disney+ k dispozici pouze v USA. Během čtvrtého kvartálu 2019 a začátku 2020 by se platforma měla zpřístupnit v západní Evropě a asijsko-pacifickém regionu, do konce 2020 potom ve východní Evropě a latinské Americe.

Předplatné bude stát $6.99 na měsíc či $69.99 na rok. Obsah, který bude k dispozici v až 4K rozlišení v HDR, si budete moci stáhnout pro offline zhlédnutí. Při spuštění budete moci zhlédnout 7500 epizod seriálů, 25 originálních seriálů, 400 filmů, 10 originálních filmů a speciálů a 100 filmů, které byly ještě nedávno v kinech. Kromě Star Wars se na streamovací platformě objeví filmy a seriály od Marvelu, Pixaru, National Geographic a dalších společností Disney.

Zdroj: Variety

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments