Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Disney prý už teď počítá s druhou sezónou

Jan Valušek 0

Disney musí být se seriálem The Mandalorian opravdu spokojené, protože podle zdrojů HN Entertainment se už teď počítá s další sezónou. Server netuší, zda se pokračování zaměří na stejné postavy, nebo se přesune k postavám úplně novým, ale zato je prý velká šance, že se Jon Favreau vrátí do role scénáristy a výkonného producenta.

Obnovení seriálu na druhou sezónu ještě před premiérou té první je dnes již celkem běžná věc, dělá to tak například Netflix. Tento krok znamená, že je studio se seriálem extrémně spokojené a očekává obrovský úspěch.

Natáčení druhé sezóny se má podle uživatele Redditu KungFuSkywalker, jenž pracoval s kaskadéry, kteří se podíleli na natáčení seriálu, přesunout do Anglie. (Dosud se natáčelo v Los Angeles v USA.)

Nové detaily o Mandalorianovi se dozvíme 14. dubna (18:00–19:00) na Star Wars Celebration, kde pravděpodobně uvidíme i první teaser trailer.

Kromě Mandaloriana Disney chystá ještě seriál o Cassianovi Andorovi a pravděpodobně i o Obi-Wanovi Kenobi. Zatímco první bych na Celebration neočekával, je tu jistá pravděpodobnost, že druhý jmenovaný bude na této události oficiálně oznámen.


The Mandalorian dorazí na streamovací platformu Disney+ na podzim tohoto roku.

Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, dcera Rona Howarda, režiséra Solo: Star Wars Story, a právě Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments