Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Další krátký trailer ukazuje novou postavu

Jan Valušek 0

Magazín Vanity Fair dnes exkluzivně zveřejnil nový 30 sekundový trailer k seriálu The Mandalorian.

Ukázka nám mimo jiné dává první pohled na postavu herečky Ming-Na Wen, o jejímž obsazení v seriálu jsme se dozvěděli v srpnu na akci D23 Expo. Wen, známá svou rolí v Agentech Shieldu a filmu Mulan, bude hrát nemilosrdnou námezdní lovkyni, jejíž cesty se v polovině první sezóny střetnou s Mandalorianem. Jmenovat se bude Fennec Shand.

„Inspirovali jsme se jejím jménem. Začali jsme bádat nad tím, jaký je fenek,“ řekla Wen Vanity Fair. „Je mazaný a přitom je schopný manévrovat, přežívat a být nenápadný. Je ladný a přitom agilní. To jméno se mi proto strašně líbí.“

Ming-Na Wen hraje v seriálu The Mandalorian postavu Fennec Shand

Bude se jednat o zápornou, nebo kladnou postavu? Wen říká, že ji máme brát spíše jako žoldačku, takže to může jít oběma směry. Fennec je prý ale rozhodně postavou, která je loajální především sama sobě.

Trailer ukazuje také Ugnaughta Kuilla. Jeho hlasem je, jak jsme se již nějakou dobu domnívali, herec Nick Nolte.

Nick Nolte propůjčí svůj hlas Ugnaughtovi Kuillovi

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments