Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Teaser trailer k VR hře Tales from the Galaxy’s Edge hlásí návrat starých známých

Jan Valušek 0

Nový projekt studia ILMxLAB nás zavede na samotný okraj galaxie. Na planetu Batuu, která je známá ze zábavních parků Galaxy’s Edge, totiž bude zasazen příběh videohry pro virtuální realitu Tales from the Galaxy’s Edge. O jejím vývoji víme už nějakou dobu. V červenci jsme se dočkali videa s pár záběry přímo ze hry a dozvěděli jsme se, že naší hlavní zbraní bude blaster. Čeká nás tak změna od Vader Immortal, kde jsme se chopili světelného meče. Představena byla také hlavní záporačka, pirátka Tara Rashin, kterou ztvární herečka Debra Wilson.

Nyní se projekt představuje v novém teaser traileru, jehož hvězdami jsou „trénovaný špion Odboje“ C-3PO a jeho parťák R2-D2. Ukázka odhaluje, že oba zmínění byli na lodi převážející součástky, ta ale byla později napadena. Zlatého droida nadabuje jeho filmový představitel Anthony Daniels.

Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge | Teaser Trailer

Droidové však nebudou jedinými starými známými, jež ve hře uvidíme. Dočkáme se taky samotného velmistra Yody. Potvrdil to článek z oficiálního webu Star Wars. „Ve Vader Immortal jste mohli stát vedle Dartha Vadera. Byl to zastrašující zážitek,“ říká ředitel vývoje Jose Perez III. „Když v Tales from the Galaxy’s Edge stojíte vedle Yody, TOHO mistra Jedi, je to silný a trochu hřejivý zážitek. Neskutečně se těším, až si to fanoušci budou moci prožít.“

Tales from the Galaxy’s Edge vyjdou v období Vánoc tohoto roku na headsety Oculus Quest a Oculus Quest 2.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments