Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Taika Waititi a Krysty Wilson-Cairns začali pracovat na scénáři svého Star Wars filmu

Jan Valušek 0

I když si na nějakou dobu dávají Star Wars filmy v kinech pauzu a další dorazí nejdříve v roce 2022, scenáristé a režiséři pilně pracují na konceptech, jak by mohla příští generace Star Wars filmů vypadat. Jedni z takovýchto lidí jsou Taika Waititi (Thor: Ragnarok) a Krysty Wilson-Cairns (1917), jejichž snímek byl oznámen letos v květnu. Waititi bude zároveň film režírovat.

Vzhledem k časové vytíženosti Waititiho, který se chystá na natáčení čtvrtého Thora, se předpokládalo, že si na tento film pěkně dlouho počkáme. Novozélandský filmař dnes ale v rozhovoru pro BBC prozradil, že již s Wilson-Cairns pracují na scénáři. To sice neznamená, že by snímek mohl stihnout prosinec 2022 (Thor se do kin podívá v únoru téže roku), ale rok 2023 se zdá reálný. Dokud ale nedostaneme oficiální potvrzení, můžeme pouze spekulovat.

O příběhu snímku nejsou známé žádné podrobnosti, včetně jeho časového zasazení. Lucasfilm ale sliboval, že se v dalších Star Wars filmech podíváme do nové éry, mimo ságu Skywalkerů.

Kromě dvojice Waititi/Wilson-Cairns na dalších Star Wars filmech pracují nezávislí filmaři J.D. Dillard a Matt Owens, šéf Marvelu Kevin Feige a režisér a scenárista osmé epizody Poslední z Jediů Rian Johnson.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments