Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Stellan Skarsgard a Kyle Soller si zahrají v seriálu o Cassianu Andorovi

Jan Valušek 0

Herci Stellar Skarsgard a Kyle Soller se přidávají k obsazení připravovaného seriálu o postavě Cassiana Andora. S informací přišel hollywoodský zpravodaj Variety.

Skarsgard si v poslední době zahrál v minisérii HBO Černobyl, kde ztvárnil Borise Ščerbinu. Za tuto roli získal Zlatý glóbus a byl nominován na cenu Emmy. Švédský herec se podílí také na nové adaptaci knihy Duna, která půjde do kin v prosinci tohoto roku. Soller si zahrál ve filmu Anna Karenina či seriálu Poldark.

Lucasfilm seriál označuje jako špionážní thriller s příběhy naplněné špionáží a smělými misemi, jež budou obnovovat v galaxii naději a pomáhat vymanit se ze sevření nemilosrdného Impéria. V příběhu se podíváme i do Cassianova dětství a uvidíme jeho mladší sestru.

Premiéra je aktuálně nastavená na rok 2021 na streamovací službě Disney+. Do hlavních rolí se vrátí Diego Luna (Cassian Andor) a Alan Tudyk (K-2SO). Showrunnerem a výkonným producentem seriálu je Stephen Schiff (The Americans). Scénář k pilotní epizodě napsal Tony Gilroy (Rogue One), který bude několik epizod režírovat. Sérii natočí kameraman Jonathan Freeman (Boardwalk Empire).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments