Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Star Wars na Comic-Conu představí knižní novinky. Vzestup Skywalkera se ukáže až v srpnu na D23 EXPO

Jan Valušek 0

18. července odstartuje sandiegský Comic-Con, který netrpělivě vyhlíží nejen fanoušci komiksů, ale také příznivci filmů, seriálů a her. V dubnu se začalo proslýchat, že by se na této akci mohla ukázat závěrečná epizoda Skywalkerovské ságy – Vzestup Skywalkera. Nakonec tomu ale tak nebude. Informoval o tom Germain Lussier, autor pro Gizmodo a io9, během podcastu SDConCast.

J.J. Abrams se dle Lussierových informací chtěl na SDCC vrátit, ale celý panel chtěl udělat ještě větší a lepší než ten z roku 2015, na kterém se prezentovala Síla se probouzí (ten provázel mimo jiné také menší koncert). Abramsovi a jeho týmu se ale nepodařilo vymyslet, co lepšího by mohli udělat, a tak si nakonec všechno nechávají na D23 EXPO. Tato akce společnosti Disney začne 23. srpna, přičemž devátá epizoda se bude prezentovat druhý den, tedy 24. srpna.

Fanoušci Star Wars ale nepřijdou zkrátka, jelikož se i přesto Lucasfilm na mezinárodním Comic-Conu ukáže. Asi nejzajímavějším letošním panelem bude diskuze o nových a připravovaných knihách Star Wars. Ta proběhne v sobotu 20. července mezi 2:00 – 3:00 našeho času. Diskutovat budou Lou Anders (Pirate’s Price), Katie Cook (Creatures Big & Small), Zorida Córdova (A Crash of Fate), Delilah Dawson (Black Spire), E. K. Johnston (Queen’s Shadow), George Mann (Myths & Fables), Brian Rood (The Skywalker Saga), Cavan Scott (Dooku: Jedi Lost), Kevin Shinick (Force Collector), Charles Soule (Darth Vader: Dark Lord of the Sith), Timothy Zahn (Thrawn: Treason) a Rebecca Roanhorse (Resistance Reborn). Kromě knih, o kterých již víme, by zde mohlo dojít k oznámení několika novinek.

Tvůrci z ILMxLAB se ve stejný den mezi 1:00 – 2:00 poohlédnou za svou historií a odprezentují exkluzivní ukázku z druhé epizody hry pro virtuální realitu Vader Immortal. Dále nás čeká také představení novinek od Hasbra nebo nahlédnutí do zákulisí tvorby audioknih Star Wars.

Aktuálně není známo, zda bude některý z panelů vysílán živě na YouTube. V minulosti tomu bohužel tak většinou nebylo. O veškerých novinkách vás budeme informovat.


Sága rodiny Skywalkerů vrcholí a vy se můžete těšit na známé herce i nové tváře. Vrátí se například Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo a Billie Lourd.

Nováčky v Epizodě IX budou Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Matt Smith a Dominic Monaghan. Chybět nebude ani legenda Mark Hamill, nebo Anthony Daniels, Ian McDiarmid a Billy Dee Williams, který si zopakuje roli Lando Calrissiana. Na plátně uvidíme i Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Tvůrci použijí dosud nezveřejněný materiál, který natočili k filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera produkovali Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a Michelle Rejwan. Výkonnými producenty byli Callum Greene a Jason McGatlin. Film režíruje J.J. Abrams, který spolu s Chrisem Terriem napsal scénář.

Star Wars: Vzestup Skywalkera dorazí do českých kin 19. prosince 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments