Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Star Wars míří do The Sims 4. Simíci se v příštím rozšíření vydají na Batuu a naučí se ovládat světelné meče

Jan Valušek 0

Když jste tak obrovská korporace jako Electronic Arts a vlastníte nespočet videoherních značek, máte možnost je spojovat a tvořit překvapivé kombinace. Přesně tohle teď EA dělá s The Sims a Star Wars. V příštím rozšíření čtvrtého dílu Simíků se hráči vydají na planetu Batuu, naučí se ovládat světelné meče a setkají se s Kylo Renem či Rey Skywalker.

The Sims 4 Star Wars: Journey to Batuu | Official Reveal Trailer

Rozšíření přinese příběhovou linku, ve které budete coby spojenec Odboje, Prvního řádu nebo darebák ovlivňovat události ve městě Black Spire na planetě Batuu. Právě vaše volby určí, kdo místní konflikt vyhraje. Zde navíc budete mít možnost se setkat s ikonickými postavami z předaleké galaxie, včetně Kylo Rena, Rey Skywalker, Honda Ohnaky či povstalecké špionky Vi Moradi. Pro ty budete moci plnit mise, za které dostanete speciální odměny jako nové oblečení nebo přístup ke stíhačkám.

Průzkum Batuu a jeho okolí vám přinese kyber krystaly a jílce, ze kterých si později sestrojíte svůj vlastní světelný meč. V obchodu s droidy si zase budete moci koupit elektronického parťáka. Až se vrátíte zpátky domů, bude vás tam čekat nový nábytek, ale i recepty inspirované vaší cestou, budete si moci zahrát hru sabaccu nebo hostovat výcvik ovládání světelného meče.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Rozšíření The Sims 4: Výprava na Batuu vyjde 8. září 2020 na PC/Mac, Steam, Xbox One a PlayStation  4.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments