Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Spolupráce Galaxy’s Edge a Coca-Coly a další novinky ze sobotního panelu

Jan Valušek 0

Včera proběhl na Star Wars Celebration diskuzní panel o připravovaných zábavních parcích Galaxy’s Edge. Jelikož většina zásadních informací byla odhalena začátkem března, jednalo se spíše o opakování. To ale neznamená, že nedošlo na žádná nová oznámení.

Víme, že se tvůrci snaží, aby nás park naprosto pohltil a my jsme se cítili jako ve vesmíru Star Wars. Proto navázalo Disney spolupráci s Coca-Colou, která pro park vytvořila speciální lahve připomínající termální detonátor. Tyto lahve budou dostupné exkluzivně v Galaxy’s Edge, nikde jinde je neseženete. K dispozici budou nápoje Coca-Cola, její dietní verze, Sprite a voda Dasani. Názvy budou na lahvích napsané ve „Star Wars abecedě“ Aurebesh.

Coca-Cola and Disney Design Custom Bottles for Star Wars: Galaxy’s Edge

V minulosti bylo odhaleno, že se v parku objeví Hondo Ohnaka, jehož bude dabovat Jim Cummings (Klonové války, Povstalci). Včera jsme se ještě k tomu dozvěděli, že v Galaxy’s Edge uslyšíme i Yodu, jemuž svůj hlas nepropůjčí nikdo jiný než Frank Oz, Yodův původní dabér a loutkař. Nebude chybět ani DJ Rex (Paul Reubens) a Nien Nunb (Bill Kipsang Rotich). Tvůrci navíc ukázali animatronického Honda v celé své parádě v následujícím videu.

Hondo Ohnaka Animatronic Star Wars Galaxy Edge - Star Wars Celebration 2019 Chicago

Během panelu zazněla také hudba, která bude hrát v místní kantýně. Poslechnout si ji můžete ve videu níže.

Star Wars Celebration Chicago 2019 Live Stream - Day 2 | The Star Wars Show LIVE!


Galaxy’s Edge se v anaheimském Disneylandu otevře již 31. května, ve floridském Disney Worldu poté 29. srpna.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments