Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Velkomoff Tarkin se objeví v seriálu o Cassianu Andorovi

Jan Valušek 0

Období spekulací pokračuje. Podcast Kessel Run Radio hlásí, že se v připravovaném seriálu o Cassianu Andorovi objeví velkomoff Tarkin. Moderátoři podcastu v minulosti mluvili například o seriálu The Bad Batch více než tři týdny před jeho oficiálním oznámením a také se podle nich dočkáme hraného seriálu o mladém Landu Calrissianovi.

Postava Tarkina se poprvé objevila ve čtvrté epizodě Nová naděje, kde ji ztvárnil britský herec Peter Cushing. V roce 2016 byl pro potřeby filmu Rogue One vytvořen digitální model tehdy již zemřelého Cushinga, a Tarkin tak mohl sehrát svou roli i po téměř čtyřiceti letech od vydání původního filmu. Hlas a pohyby této digitální postavě propůjčil herec Guy Henry. Moderátoři neví, zda se Henry do role vrátí, ale zároveň nic nenasvědčuje, že by tomu tak nemělo být.

Přítomnost Tarkina v seriálu by dávala smysl, v té době se jednalo o jednoho z nejvýše postavených mužů v Galaktickém Impériu. Když k tomu připočteme skutečnost, že digitální model Tarkina již existuje, a autoři jej tak mohou využít, dává tato spekulace smysl.


Seriál o Cassianu Andorovi vyjde v roce 2021 na streamovací službě Disney+. Většina příběhu se bude odehrávat přibližně pět let před událostmi filmu Rogue One. Podle Lucasfilmu máme očekávat špionážní thriller s příběhy naplněné špionáží a smělými misemi, jež budou v galaxii obnovovat naději a pomáhat vymanit se ze sevření nemilosrdného Impéria. K Diegu Lunovi, který ztvární hlavní roli, se přidá Alan Tudyk jako droid K-2SO, Genevieve O’Reilly jako povstalecká vůdkyně Mon Mothma, Stellan Skarsgard (Černobyl), Kyle Soller (Poldark) a Denise Gough (Collett).

Showrunnerem a jedním z režisérů a scenáristů je Tony Gilroy (přetáčky Rogue One). Na scénáři se kromě něj podíleli Dan Gilroy (Slídil), Beau Willimon (Domek z karet) a Stephen Schiff (The Americans).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments