Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: V Mandalorianovi uvidíme zástupce Yodova druhu. Díky Georgi Lucasovi

Jan Valušek 0

Yodův druh byl vždycky zahalený tajemstvím. V kánonu jsme zatím viděli pouze jednoho dalšího zástupce tohoto druhu – mistryni Jedi Yaddle, jež se na několik sekund objevila v první epizodě Skrytá hrozba. To by se nyní mohlo změnit. Podle informací Jasona Warda, šéfredaktora serveru Making Star Wars, který sleduje produkci seriálu The Mandalorian už od úplného začátku, se v jedné epizodě objeví další postavy tohoto druhu.

Ward píše, že mu jeho zdroj ukázal fotky pěti až šesti loutek Yodova druhu v různých stádiích dodělanosti. Ty měly být později použity při natáčení jedné z osmi epizod. Dále mu bylo řečeno, že se na příběhu této epizody podílel George Lucas a více přiblížit Yodův druh měl být jeho nápad. A aby toho nebylo málo, v seriálu bychom se konečně měli dozvědět také název tohoto druhu.

Podle Warda byla animatronická technologie, která byla na loutkách použitá, velmi pokročilá, a tak je pravděpodobné, že se bude jednat o více než o pouhé postavy na pozadí.

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments