Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Režiséři James Mangold a Robert Rodriguez se podílejí na druhé sezóně Mandaloriana

Jan Valušek 0

Produkce druhé sezóny seriálu The Mandalorian je v plném proudu a její natáčení se pomalu blíží svému konci. S jistotou víme, že několik dílů režírují Jon Favreau, Rick Famuyiwa a Carl Weathers, ostatní režiséři však zatím nebyli odhaleni.

Podle zdrojů podcastu Black Series Rebels, jehož tvůrci v minulosti jako první odhalili datum vydání traileru ke Vzestupu Skywalkera, tvrdí, že jimi budou James Mangold a Robert Rodriguez. Zatím však není jasné, zda se tito dva filmaři postarají o celé epizody, nebo pouze některé sekvence a scény. Ať je to tak, či onak, jedná se o skvělou zprávu, která potvrzuje, že Disney nehodlá šetřit ani na druhé sezóně Mandaloriana.

Mangold v minulosti režíroval například kriticky uznávané snímky Logan a Ford v Ferrari, v Česku uvedený pod názvem Le Mans ’66. Druhý zmíněný film byl letos nominován na Oscara za nejlepší film. Rodriguez naopak natočil třeba Sin City či loňskou adaptaci anime Alita: Bojový anděl.

Do režisérského křesla se má vrátit i Bryce Dallas Howard, jež zrežírovala třetí epizodu první sezóny.

Pokračování Mandaloriana dorazí v říjnu tohoto roku na streamovací službu Disney+. Kromě původního obsazení se v něm objeví také wrestlerka Sasha Banks.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments