Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Matt Smith bude v epizodě IX hrát mladého Palpatina

Jan Valušek 0

O obsazení Matta Smithe v epizodě IX jsme se dozvěděli koncem srpna tohoto roku, ale dosud jsme nic nevěděli o jeho roli. Poslední spekulace tvrdí, že si tento herec nominovaný na cenu Emmy zahraje mladého Sheeva Palpatina.

Normálně na této stránce spekulace nenajdete, ale zrovna tato pochází od lidí z podcastu Weekly Planet, kteří již v minulosti minimálně jednu filmovou pecku odhalili jako první. Konkrétně se jednalo o cameo Matta Damona ve filmu Thor: Ragnarok. I tak ale doporučuji být velmi obezřetný a pracovat s touto informací velmi opatrně. Sami tvůrci podcastů tvrdí, že si ani jejich zdroj není jistý, zda mu jen někdo netahá za nos. Může se tedy jednat o naprostou blbost.

Pojďme si tedy krátce zaspekulovat, v jaké podobě by se mohl mladý Palpatine ve filmu objevit. Jako první asi všechny, včetně mě, napadl flashback do minulosti. V tom případě si myslím, že bychom mohli vidět vraždu Darth Plaguise, ze kterého se čistě náhodou vyklube Snoke, který dokázal přežít nejen tuto vraždu, ale také rozpůlení světelným mečem, protože „Obelstít smrt… dokázal dosud jen jediný.“

Druhá možnost je dle mého Svět mezi světy. Pro ty co neviděli seriál Povstalci; jedná se o mystické místo nacházející se mimo prostor a čas, jež spojuje všechny události, které se odehrály, odehrávají a odehrají v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nejedná se však o cestování časem! Pro větší přiblížení doporučuji zkouknout čtvrtou sérii Povstalců. Jedna z teorií, tentokrát z kanálu Wayward Jedi, ze Světa mezi světy vychází. Podle ní bychom jsme se v něm mohli dočkat epického souboje mezi světlou a temnou strany Síly, v čele s císařem Palpatinem. Pokud vás tato teorie zajímá, doporučuji shlédnout toto vyčerpávající, více než hodinu dlouhé video.

Palpatine

Co říkáte na tuto „novinku“? Líbila by se vám přítomnost císaře v sequelové trilogii? Pokud ano, v jaké formě si myslíte, že se v devítce objeví?

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments