Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Lucasfilm pracuje na seriálu o mladém Landu Calrissianovi

Jan Valušek 0

Lucasfilm údajně vyvíjí nový hraný seriál pro streamovací službu Disney+, který se zaměří na mladého Landa Calrissiana. Do jeho role by se měl vrátit Donald Glover, jenž tuto postavu ztvárnil ve filmu Solo: Star Wars Story. S touto nepotvrzenou zprávou přišel podcast Kessel Run Radio, jehož moderátoři v minulosti mluvili například o seriálu The Bad Batch více než tři týdny před jeho oficiálním oznámením.

Moderátoři se domnívají, že oficiální oznámení mělo přijít během letošních Star Wars Celebration, které ale byly zrušené. Seriál by tak mohl být oznámen v podstatě kdykoliv a znenadála, jako tomu bylo u The Bad Batch.

Není to poprvé, co se mluví o návratu Glovera do role Landa. Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy na světové premiéře samostatného snímku o Hanu Solovi řekla, že by někdy v budoucnu ráda spin-off o mladém Landovi natočila. Za zmínku stojí také zpráva z letošního února, která mluvila o tom, že se Lucasfilm snažil dostat Donalda Glovera zpátky do světa Star Wars a už tehdy se skloňoval jeho vlastní seriál pro Disney+. A šeptá se i tom, že by si ve stejném seriálu roli staršího Landa zopakoval Billy Dee Williams a seriál by byl vyprávěn retrospektivně. Uvidíme!

Do potvrzení této zprávy Lucasfilmem jsou oficiálně v přípravě čtyři seriály. Ty o Cassianovi a Obi-Wanovi se začnou natáčet nejpozději v lednu příštího roku, v dalším potom bude mít hlavní roli ženská postava a vytvoří ho Leslye Headland. The Bad Batch bude mít premiéru někdy v roce 2021.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments