Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Lucasfilm hledá herce, který v seriálu o Obi-Wanovi ztvární mladého Luka Skywalkera

Jan Valušek 1

Předprodukce hraného seriálu o Obi-Wanovi Kenobim je v plném proudu, natáčení začne tento rok v červenci, a tak není divu, že se postupně začínají dostávat ven informace o hereckém obsazení. Jedno je jisté – do hlavní role se vrátí Ewan McGregor, který Jediského mistra ztvárnil v prequelové trilogii. Nyní se na povrch dostala spekulace z poměrně důvěryhodných zdrojů (insider DanielRPK a server /Film), že Lucasfilm aktuálně hledá herce, jenž ztvární mladého Luka Skywalkera. Lukovi by mělo být v době, kdy se seriál odehrává, přibližně osm let.

Pokud se tato spekulace potvrdí, je velmi pravděpodobné, že uvidíme také strýce Luka, Owena Larse. Jeho představitel z prequelů Joel Edgerton nedávno prohlásil, že jeho návrat je velmi pravděpodobný.

Šestidílná série, která prozkoumá život Obi-Wana v období mezi epizodami III a IV, dorazí na streamovací službu Disney+ pravděpodobně někdy v létě roku 2021. Scénář napsal Hossein Amini (Drive, The Alienist) a režie se ujme Deborah Chow, režisérka dvou epizod Mandaloriana.

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas
Tomas
1 rok před

Tak to už se moc tewim