Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Lucasfilm chystá volné seriálové pokračování Solo: Star Wars Story pro Disney+

Jan Valušek 0

Samostatný Star Wars snímek o mladém Hanu Solovi v kinech příliš nezazářil (minimálně co se výdělků týče), ale i přesto by plno lidí rádo vidělo pokračování. Koneckonců samotný film otevřel cesty několika možným příběhům – jeden z nich by se mohl zaměřit třeba na podsvětí v čele s kartelem Rudý rozbřesk, o kterém jsme se v závěru filmu dozvěděli, že jej vede bývalý Sithský lord Maul. V takovém seriálu by se mohla objevit i Qi’ra, Enfys Nest, další zločinecké kartely – například Pykové či Huttové, eventuálně i Han, Lando nebo Chewie.

Podle nejnovějších spekulací přesně o tomto chystá Lucasfilm další hranou sérii pro streamovací službu Disney+. Spekulace pochází ze stránky StarWarsUnity.net, konkrétně od Jeremyho Conrada, autora několika úniků o filmech od Marvelu a DC. Ke zprávě se vyjádřil také Jordan Maison, který nás informoval o seriálu o Obi-Wanovi ještě týden před oficiálním oznámením, a prozradil, že o tvorbě tohoto seriálu taktéž několikrát slyšel.

Pokud jsou tyto spekulace pravdivé, jednalo by se po Mandalorianovi, Cassianovi a Obi-Wanovi o čtvrtou hranou sérii pro Disney+. Vzhledem k tomu, že příběh o bývalém mistrovi Dartha Vadera neočekáváme dříve než koncem roku 2021, je tento seriál o kriminálním podsvětí ještě poměrně daleko a mohlo by se tedy lecco změnit.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments