Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Ewan McGregor podepsal smlouvu na seriál o Obi-Wanovi Kenobim

Jan Valušek 0

Začátkem roku rozvířily internet spekulace, že se Obi-Wan Kenobi dočká vlastního hraného seriálu. Původně samostatný film měl být přetransformován do šestidílného formátu a stát se nejvyšší prioritou Lucasfilmu pro streamovací službu Disney+.  Scénář měl být podle zdrojů serveru Star Wars News Net skvělý. Dosud jsme nic dalšího o seriálu neslyšeli. To se však nyní mění.

Podle dvou zdrojů šéfredaktora webu Cinelinx Jordana Maisona již herec Ewan McGregor, který Jediského mistra ztvárnil v prequelové trilogii, podepsal na tento projekt smlouvu. V minulosti McGregor vyjádřil svůj zájem o návrat do světa Star Wars, takže by to nebylo žádné velké překvapení. Co se týče důvěryhodnosti této informace, Maison měl na svědomí několik menších i větších úniků o předchozích Star Wars projektech a já osobně této informaci věřím.

Oficiálního oznámení bychom se mohli dočkat již příští týden na akci D23 EXPO, konkrétně během panelu, který se zaměří na tvorbu připravovanou právě pro streamovací službu Disney+. Tento panel proběhne v sobotu 24. srpna mezi 0:30 – 2:00 našeho času a možná bude živě vysílán na oficiálním YouTube kanále Disney.

Generální ředitel Disney Bob Iger nedávno řekl, že do roku 2022 vyjde kromě Mandaloriana a Cassiana ještě jeden další hraný Star Wars seriál. D23 EXPO, na který dává Disney každý rok větší důraz, se tedy zdá být ideálním místem, kde oznámit, na co se bude zaměřovat a kdy přibližně vyjde.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments