Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Ewan McGregor bude režírovat několik epizod seriálu o Obi-Wanovi Kenobim

Jan Valušek 0

Vypadá to, že se fanoušci Star Wars konečně dočkají tolik vytouženého projektu, který se zaměří na Obi-Wana Kenobiho. V únoru se začalo mluvit o tom, že se tento Jediský mistr dočká vlastního hraného seriálu na streamovací službě Disney+. Dnes server Cinelinx odhalil, že dle jejich zdrojů již Ewan McGregor, představitel Obi-Wana v prequelové trilogii, podepsal na tento projekt smlouvu.

Podle nových informací webu Fantha Tracks si však McGregor nejen zahraje hlavní roli, ale také zrežíruje několik epizod. Tato příležitost na rozšíření své kariéry měla herce přesvědčit k podepsání smlouvy. Server dále uvádí, že počet epizod by se měl zastavit na čísle osm (namísto dříve spekulovaných šesti).

Fantha Tracks v minulosti jako první odhalili, že se Lando Calrissian vrátí v deváté epizodě, a také odkryli pracovní názvy a produkční společnosti všech Disney Star Wars filmů. Osobně je považuji za velmi důvěryhodný zdroj a myslím si, že je oficiální oznámení seriálu na spadnutí.

Je možné, že k odhalení dojde příští týden na akci D23 EXPO, konkrétně během panelu, který se zaměří na tvorbu připravovanou pro Disney+. Tento panel proběhne v sobotu 24. srpna mezi 0:30 – 2:00 našeho času a pravděpodobně bude vysílán živě na oficiálním YouTube kanálu Disney.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments