Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

SPEKULACE: Disney přemýšlí nad animovanými Star Wars filmy

Jan Valušek 0

Loňský snímek Spider-Man: Paralelní světy byl jednoznačným úspěchem, a to jak svou kvalitou (k dnešku má na IMDB 87 %), tak také svými zisky – film se stal nejvýdělečnějším animákem studia Sony. Mohl by tento úspěch pošťouchnout Disney v takové míře, že by začalo připravovat animované spin-offy svých hraných filmů? Podle Daniela Ritchtmana, redaktora SuperBroMovies, který stál za několika důležitými filmovými úniky, ano.

Dle jeho zdrojů dostalo několik zaměstnanců Disney v posledních dnech dotazník, v nichž se vedení firmy ptá, co by řekli na to, kdyby začali vytvářet animovaného Star Wars (a Marvel) filmy. Tuto informaci samozřejmě musíme brát s rezervou, ale dle mě by se jednalo o zcela logický krok. Lucasfilm by tak mohl vyplňovat mezery mezi filmy bez přeobsazování rolí. Tím neříkám, že by měli úplně vymizet hrané „Star Wars Stories“, ale méně důležité události, které by teoreticky nezaujaly mainstreamové diváky, by se mohly předvést v animované podobě.

Na druhou stranu si můžete říkat, že jsme tu již jeden animovaný film – Klonové války – měli a dopadl katastrofálně. U něj ale musíme vzít v potaz, že se jednalo v podstatě o čtyři seriálové epizody s nezajímavým příběhem slepené do sebe, takže bych tento propadák nebral jako příklad filmů, které bychom mohli dostat.

A co vy? Chtěli byste animované filmy ze světa Star Wars? Napište nám to do komentářů nebo na náš Facebook.

Pozn.: Daniel Richtman sdílel tyto informace exkluzivně na svém Patreonu. Pro jejich odemčení jej musíte mít předplacený.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments