Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Sith Troopers – Noví vojáci Prvního řádu, kteří se objeví ve Vzestupu Skywalkera

Jan Valušek 0

V rámci pravidelné The Star Wars Show byla odhalena nová varianta vojáků Prvního řádu, která se objeví v deváté epizodě Vzestup Skywalkera. Ponesou název Sith Troopers, tedy česky Sithští vojáci, a nejvíce se odlišují červeným brněním. Barva ale není jedinou odlišností; celkově je jejich vzhled upravený a používají nový blaster.

Jakou roli tito vojáci ve filmu sehrají, nevíme. Budou nějak souviset s „návratem“ císaře Palpatina? Nebo se bude jednat o jednotku loajální pouze Kylo Renovi a Rytířům z Renu? A co může naznačovat jejich název? Vaše tipy jsou stejně dobré jako ty moje.

Spolu s tímto oznámením byl odhalen merchandise s tématikou Sith Trooperů, který se bude prodávat na sandiegském Comic-Conu. Ten odhaluje další zbraně, jež budou tito vojáci používat.

previous arrow
next arrow
Slider

AKTUALIZACE: Podle Jasona Warda ze serveru Making Star Wars, který je již několik let jedním z nejdůvěryhodnějších webů, co se týká zákulisí Star Wars, se mají tito vojáci zodpovídat pouze Kylo Renovi a Rytířům z Renu. Tato skutečnost má mít vliv na děj filmu. (Možná se dočkáme rozkolů ve vedení Prvního řádu mezi Kylem a Huxem?)

(Sithští vojáci se objevili také na plakátu, jenž unikl v březnu tohoto roku.)


Sága rodiny Skywalkerů vrcholí a vy se můžete těšit na známé herce i nové tváře. Vrátí se například Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo a Billie Lourd.

Nováčky v Epizodě IX budou Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Matt Smith a Dominic Monaghan. Chybět nebude ani legenda Mark Hamill, nebo Anthony Daniels, Ian McDiarmid a Billy Dee Williams, který si zopakuje roli Lando Calrissiana. Na plátně uvidíme i Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Tvůrci použijí dosud nezveřejněný materiál, který natočili k filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera produkovali Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a Michelle Rejwan. Výkonnými producenty byli Callum Greene a Jason McGatlin. Film režíruje J.J. Abrams, který spolu s Chrisem Terriem napsal scénář.

Star Wars: Vzestup Skywalkera dorazí do českých kin 19. prosince 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments