Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Sith Troopeři jsou pod přísným vedením Kylo Rena a Rytířů z Renu, odhaluje oficiální merchandise

Jan Valušek 0

V červenci byla odhalena nová jednotka elitních vojáků Prvního řádu, která se objeví v deváté epizodě Star Wars: Vzestup Skywalkera – Sith Troopeři. Dosud jsme však nevěděli, co je kromě barvy a lehce změněného designu jejich brnění a podivného jména odlišuje od klasických stormtrooperů. Nyní alespoň jednu větší odlišnost odhaluje toto oficiálně licencované triko:

Z nápisů na triku zjišťujeme, že tato jednotka „těch nejlepších vojáků galaxie“ je pod přísným vedením Kylo Rena a jeho Rytířů z Renu. Potvrzuje se tak dřívější spekulace od serveru Making Star Wars, která přesně toto tvrdila. Před několika týdny na Comic-Conu navíc unikl popis těchto vojáků, který tvrdil, že zdrojem jejich síly a inspirace je „temný a starodávný odkaz“. Uvidíme, jak tyto skutečnosti ovlivní příběh, ale věřím, že Sith Troopeři budou mít ve filmu větší roli, než se očekává.

Merchandise s tématikou Sith Trooperů zamíří do amerických obchodů 1. září, tedy přibližně měsíc předtím, než se začnou prodávat ostatní produkty související se Vzestupem Skywalkera, seriálem The Mandalorian a hrou Jedi: Fallen Order.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments