Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Showrunnerem seriálu o Cassianovi se stal Stephen Schiff

Jan Valušek 0

Začátkem listopadu byl oznámen seriál, který se bude zaměřovat na postavu Cassiana Andora před událostmi Rogue One. Kromě Diega Luny jsme ale nevěděli o žádných jménech, které by se měly na seriálu podílet. To se teď mění.

Server Deadline přinesl informaci, že za showrunnera byl Lucasfilmem vybrán Stephen Schiff. O vznik seriálu se přitom zasloužil Jared Bush, který rovnou napsal scénář k prvnímu dílu. Zatím není jasné, zda Schiff bude jen výkonným producentem seriálu, či bude psát také scénář pro zbytek dílů, jak to u showrunnerů občas bývá.

Stephen Schiff je známý především díky své práci na seriálu The Americans (Takoví normální Američané), na kterém od druhé série pracoval jako výkonný producent. Dále napsal scénář například pro filmy Lolita, American Assassin (Americký zabiják) nebo Wall Street: Money Never Sleeps (Wall Street: Peníze nikdy nespí). Jared Bush poté psal scénáře pro filmy Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa) a Zootopia (Zootropolis: Město zvířat).

Dosud nepojmenovaný hraný seriál o Cassianovi Andorovi se začne natáčet příští rok a na streamovací službě Disney+ přistane pravděpodobně začátkem roku 2020.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments