Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál The Mandalorian získal sedm cen Emmy. První sezóna byla oceněna za hudbu a vizuální efekty, ale i kameru nebo produkční design

Jan Valušek 0

Disney, Lucasfilm a týmy stojící za seriálem The Mandalorian můžou slavit úspěch. Jeho první sezóna totiž získala celkem sedm prestižních cen Emmy, a to především v technických kategorií.

Baby Yoda jistě dopomohl seriálu k cenám za nejlepší vizuální efekty a produkční design. Skladatel Ludwig Göransson naopak zazářil s nejlepší složenou hudbu a k Oscarovi za soundtrack Black Panthera a třem cenám Grammy (Black Panther, 2x This Is America) získal tento talentovaný hudebník další prestižní ocenění. Mandalorian měl podle americké televizní akademie také nejlepší střih zvuku, mix zvuku a nejlepší kameru.

Mandalorian je zároveň první produkcí streamovací služby Disney+, která získala cenu Emmy. Premiéra druhé sezóny je plánována na 30. říjen tohoto roku.


Mandalorian a Dítě pokračují ve svém dobrodružství, čelí nepřátelům a shromažďují spojence na cestě nebezpečnou galaxií v bouřlivém období po kolapsu Galaktického Impéria.

Hvězdné obsazení seriálu The Mandalorian zahrnuje Pedra Pascala, Ginu Carano, Carla Weatherse a Giancarla Esposita. Režiséry nové sezóny jsou Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed a Robert Rodriguez. Showrunner Jon Favreau je zároveň výkonným producentem, společně s Davem Filonim, Kathleen Kennedy a Colinem Wilsonem. Karen Gilchrist je výkonnou koproducentkou.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments