Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Obi-Wanovi natočí Deborah Chow podle scénáře Hosseina Aminiho

Jan Valušek 0

Hraný seriál o Obi-Wanovi Kenobim, který byl oznámen koncem minulého měsíce, zrežíruje Deborah Chow. Potvrdil to oficiální web StarWars.com.

Chow v minulosti pracovala na seriálech Jessica Jones či Better Call Soul. Lucasfilm si ji ale vybral hlavně proto, že v uplynulém roce zrežírovala také dvě epizody Mandaloriana, jiného seriálu ze světa Star Wars, který bude mít premiéru již 12. listopadu tohoto roku.

„Opravdu jsme chtěli zvolit režiséra, který by byl schopný prozkoumat jak tiché odhodlání, tak bohatou mystiku Obi-Wana, a to takovým způsobem, že to bude plynule zapadat do ságy Star Wars,“ komentuje výběr prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy. „Díky její fenomenální práci na rozvíjení postav v Mandalorianovi si jsem naprosto jistá, že je Deborah tou správnou režisérkou pro tento příběh.“

Scénář seriálu napsal Hossein Amini, známý především filmem Drive a seriálem The Alienist. Amini byl navíc v minulosti nominovaný na Oscara za nejlepší adaptovaný scénář.

Výkonnými producenty budou Chow, Amini, Ewan McGregor, Kathleen Kennedy, Tracey Seaward (The Queen) a John Swartz (Rogue One: Star Wars Story). Jason McGatlin, výkonný prezident produkce v Lucasfilmu, se již tradičně ujme role koproducenta.

Seriál se začne natáčet někdy příští rok a dorazí exkluzivně na streamovací službu Disney+. Datum premiéry však není známé stejně jako počet epizod (v minulosti se skloňovala čísla šest a osm).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments