Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Obi-Wanovi je údajně další nejvyšší prioritou pro Disney+

Jan Valušek 0

Už od koupě Lucasfilmu společností Disney v roce 2012 se internet hemžil různými spekulacemi o samostatném filmu o Obi-Wanovi Kenobi. Některé spekulace tvrdily, že film míří do produkce, jiné zase, že byl film zrušen. Dneska server StarWarsNewsNet.com přinesl zprávu, že byl tento film přetransformován na seriálový formát a že je další nejvyšší prioritou pro novou streamovací službu Disney+. Tuto informaci samozřejmě musíme brát z rezervou, ale v minulosti se redaktoři ze serveru StarWarsNewsNet mýlili jen málokdy.

Krátce po premiéře Solo: Star Wars Story měl údajně tehdy ještě film o Obi-Wanovi vstoupit do produkce. To by vysvětlovalo, proč byl Ewan McGregor, představil Obi-Wana Kenobiho v prequelech, přítomen na červeném koberci při světové premiéře Sola. Po neuspokojivých finančních výsledcích filmu ale proběhla proměna projektu v seriál.

Limitovaný seriál by měl mít šest epizod a podle zdrojů Johna Hoeyeho je scénář skvělý. Žádné informace o obsazení (heh), příběhu ani zasazení nejsou (alespoň pro Hoeyeho) známé.

Na rozdíl od ostatních seriálů, nad kterými Lucasfilm uvažuje, by měl být tento tím, který skutečně vstoupí do produkce. Aktuálně není známo, kdy by měl být seriál oficiálně oznámen. Osobně si myslím, že pokud se skutečně jedná o nejvyšší prioritu pro Disney+, mohli bychom se dočkat už na Star Wars Celebration!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments