Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Obi-Wanovi hledá nového scenáristu, datum premiéry zůstává stejné

Jan Valušek 0

Seriál o Obi-Wanovi Kenobim, který byl oznámen před půl rokem na akci D23 EXPO, hledá nového scenáristu. Informoval o tom server The Hollywood Reporter, zprávu později potvrdil i Ewan McGregor.

„Posunuli jsme produkci na začátek příštího roku,“ říká McGregor a dodává, že se datum premiéry, jež zatím nebylo oficiálně odhaleno, nezměnilo. Původně se mělo začít natáčet už v létě tohoto roku. Podle zdrojů THR má tato minisérie nyní počtem epizod mířit na číslo čtyři, nikoliv šest – to však herec nedokázal potvrdit ani vyvrátit.

Jeden zdroj The Hollywood Reporteru tvrdí, že Lucasfilm hledá náhradu za scenáristu Hosseina Aminiho, protože se jeho příběh příliš podobal seriálu The Mandalorian.

„Někteří říkají, že se jednalo o tvůrčí neshody, každopádně to je naprostá blbost,“ doplňuje McGregor. „Nic z toho není pravda; jenom posunuli pár dat. Po epizodě IX měli více času si scénáře projít a cítili, že na nich chtějí ještě zapracovat. Nic z toho není tak dramatické, jak to může na internetu vyznít.“

Režisérkou seriálu zůstává Deborah Chow.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments