Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Obi-Wanovi dorazí až v roce 2022, Cassian stihne ještě příští rok, potvrzuje Disney

Jan Valušek 0

Francouzská pobočka Disney dnes vydala tiskovou zprávu, která odhaluje aktualizovaný časový plán vydávání připravovaných seriálů a filmů pro streamovací službu Disney+.

V seznamu figuruje i seriál o Obi-Wanovi Kenobi, jehož datum vydání dosud nebylo známé. Nyní víme, že se jej dočkáme někdy v roce 2022. S ohledem na lednový začátek natáčení můžeme odhadovat, že se bude jednat o první polovinu roku. Scénář k seriálu napíše Joby Harold (Král Artuš: Legenda o meči), režie se ujme Deborah Chow (The Mandalorian, Better Call Saul). Do hlavní role se vrátí Ewan McGregor.

Disney naopak stále počítá s vydáním seriálu o Cassianu Andorovi v příštím roce. Jeho produkce měla odstartovat 1. června. Tento termín ale není s ohledem na aktuální situaci okolo nemoci Covid-19 pravděpodobný.

I přesto seriál nabírá nové posily – podle serveru Discussing Film na projektu začal pracovat produkční designér Luke Hull, který se podílel například na minisérii Černobyl z produkce HBO. Showrunnerem a výkonným producentem seriálu je Stephen Schiff (The Americans). Scénář k pilotní epizodě napsal Tony Gilroy (Rogue One), který bude několik epizod režírovat. K Diegu Lunovi, který ztvární hlavní roli, se přidá Alan Tudyk jako droid K-2SO.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments