Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Cassianovi se bude odehrávat tři roky před událostmi Rogue One

Jan Valušek 0

Připravovaný Star Wars seriál o Cassianu Andorovi se bude odehrávat tři roky před událostmi Rogue One: Star Wars Story. Prozradila to oficiální časová osa, která byla k vidění na akci D23 EXPO 2019.

Seriál byl oznámený koncem minulého roku jako špionážní thriller objevující příběhy naplněné špionáží a smělými misemi, jež budou obnovovat v galaxii naději a pomáhat vymanit se ze sevření nemilosrdného Impéria.

Do hlavní role se vrátí Diego Luna, a k němu se přidá Alan Tudyk jako droid K-2SO. „Budeme vypadat mladší, což je super,“ řekl Luna během prezentace seriálu na D23 EXPO. „Jo, je to prequel, takže to, co vidíte teď, neuvidíte na Disney+. Budeme vypadat úžasně,“ zažertoval Tudyk.

Showrunnerem a výkonným producentem seriálu je Stephen Schiff (The Americans). Scénář k pilotní epizodě napsal Jared Bush (Zootopia, Moana).

Seriál se podle dřívějších informací měl začít natáčet již na konci tohoto roku, ale nakonec produkce začne začátkem toho příštího v Londýně. Seriál se objeví někdy v roce 2021 na streamovací službě Disney+. Kromě Cassiana se svého příběhu v televizní podobě dočká také Obi-Wan Kenobi a nová postava Mandalorian.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments