Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Cassianovi nabírá posilu ze Hry o trůny – concept artistu Kierana Belshawa

Jan Valušek 0

Hraný seriál o Cassianu Andorovi je sice pro nás ještě celkem daleko (na streamovací službě Disney+ se objeví v roce 2021), ale předprodukce je v plném proudu. Svědčí o tom také fakt, že se k týmu tvůrců přidává concept artista Kieran Belshaw. Ten o tom informoval na svém Instagramu a přidal, že na seriálu začíná pracovat již tento týden.

Belshawův vliv na výslednou estetickou stránku můžete objevit třeba v posledních třech sériích Hry o trůny. U nich totiž sloužil jako jeden z hlavních concept artistů a výsledkem je například concept art níže, který byl v podstatě 1:1 přenesen do finále seriálu. I díky němu byla vizuální stránka posledních epizod tak epická. Další tvorbu tohoto talentovaného umělce najdete na jeho webu.


Dosud nepojmenovaný seriál o Cassianu Andorovi zamíří na streamovací službu Disney+ někdy v roce 2021. V tomto špionážním thrilleru si zopakuje hlavní roli Diego Luna, a k němu se přidá Alan Tudyk jako K-2SO. Showrunnerem a výkonným producentem seriálu je Stephen Schiff (The Americans). Scénář k pilotní epizodě napsal Jared Bush (Zootopia, Moana), který se zasloužil o vznik tohoto seriálu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments