Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Cassianovi nabírá další posily. Vrátí se i Mon Mothma, Tony Gilroy přebírá otěže

Jan Valušek 0

Je to sotva týden, kdy jsme se dozvěděli, že si v připravovaném seriálu o Cassianu Andorovi zahrají Stellan Skarsgard a Kyle Soller, a máme tu další rozšíření obsazení. Lucasfilm oznámil, že se v seriálu objeví Genevieve O’Reilly, která se vrátí do role političky a povstalecké vůdkyně Mon Mothmy. Vedle ní si zahraje Denise Gough (Collett, Andělé v Americe), jež byla obsazena v neznámé roli. Gough můžou hráči videoher znát také jako hlas Yennefer ze třetího Zaklínače.

Lucasfilm dále potvrzuje, že se showrunnerem seriálu stal Tony Gilroy, který původně měl pouze několik epizod napsat a režírovat. Režisér a scenárista přetáček Rogue One tak plně nahrazuje Stephena Schiffa, jenž tuto pozici zastával před ním. Schiff přesto zůstává ve scenáristickém týmu spolu s Danem Gilroyem (Slídil) a Beauem Willimonem (Domek z karet).

Změny se dotkly také časového zasazení seriálu – původně se mluvilo o třech letech před událostmi Rogue One, nyní by se mělo jednat o pět – a data vydání – to se z roku 2021 změnilo na nespecifikované.

Seriál je označován jako špionážní thriller s příběhy naplněné špionáží a smělými misemi, jež budou obnovovat v galaxii naději a pomáhat vymanit se ze sevření nemilosrdného Impéria. Do hlavních rolí se vrátí Diego Luna (Cassian Andor) a Alan Tudyk (K-2SO). Seriál dorazí na streamovací službu Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments