Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seriál o Cassianovi: Jednu z hlavních rolí ztvární Adria Arjona

Jan Valušek 0

Portorická herečka Adria Arjona si zahraje v seriálu o Cassianu Andorovi. Podle serveru Deadline ztvární jednu z hlavních rolí. Detaily o její postavě nejsou známé. Arjona se tak přidává k představiteli protagonisty seriálu Diegu Lunovi, Alanu Tudykovi (K-2SO), Genevieve O’Reilly (Mon Mothma), Stellanu Skarsgardovi, Kylu Sollerovi a Denise Gough.

Herečka je známá svými rolemi ve filmech jako Pacific Rim: Uprising, kde si zahrála vedle Johna Boyegy, Triple Frontier či 6 Underground. Příští rok se objeví také ve filmu Morbius od studia Sony.

Seriál o Cassianu Andorovi vyjde v roce 2021 na streamovací službě Disney+. Natáčení začne během následujících měsíců. Většina příběhu se bude odehrávat přibližně pět let před událostmi filmu Rogue One. Podle Lucasfilmu máme očekávat špionážní thriller s příběhy naplněné špionáží a smělými misemi, jež budou v galaxii obnovovat naději a pomáhat vymanit se ze sevření nemilosrdného Impéria.

Showrunnerem a jedním z režisérů a scenáristů je Tony Gilroy (přetáčky Rogue One). Na scénáři se kromě něj podíleli Dan Gilroy (Slídil), Beau Willimon (Domek z karet) a Stephen Schiff (The Americans).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments