Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Šéf Marvelu Kevin Feige pracuje na novém Star Wars filmu

Jan Valušek 0

Šéf Marvelu Kevin Feige spolupracuje s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy na jednom z nadcházejících Star Wars filmů. Serveru The Hollywood Reporter to potvrdil spolupředseda Walt Disney Studios Alan Horn.

„Jsme nadšení z projektů, na kterých Kathy a Lucasfilm pracují, a to se netýká pouze Star Wars, ale také Indiana Jonese a jiných částí společnosti včetně Children of Blood and Bone s Emmou Watts a Foxem,“ říká Horn. „S uzavřením ságy Skywalkerů se Kathy snaží o novou éru vyprávění Star Wars příběhů, a jelikož víme, jak velký fanoušek Kevin je, dávalo nám smysl spojit tyto dva výjimečné producenty, aby spolupracovali na Star Wars filmu.“

Jeden z důvěryhodných zdrojů The Hollywood Reporteru navíc tvrdí, že si Feige pro jednu z rolí ve svém filmu vyhlédl „velkého herce“. O koho se jedná, to bohužel nevíme. To samé se týká data premiéry.

Kromě tohoto projektu vzniká v Lucasfilmu série Star Wars filmů od producentů Hry o trůny Davida Benioffa a D.B. Weisse – jejich první film zamíří do kin v prosinci 2022 – a trilogie Riana Johnsona s dosud neznámým datem vydání. Mimo již zmíněného konce roku 2022 bychom se dalších Star Wars filmů měli dočkat v prosinci 2024 a 2026. Každopádně se ale proslýchá, že se tento časový plán velmi pravděpodobně změní a nakonec v tomto šestiletém období dostaneme daleko více filmů z předaleké galaxie.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments