Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Sedmá epizoda seriálu The Mandalorian bude obsahovat exkluzivní upoutávku na Vzestup Skywalkera + nový spot k filmu

Jan Valušek 0

Sedmá a předposlední epizoda první sezóny seriálu The Mandalorian bude obsahovat exkluzivní upoutávku k filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Tato část vyjde netradičně ve středu 18. prosince, tedy jeden den před českou a dva dny před americkou premiérou filmu. Disney to oznámilo v tiskové zprávě.

Epizoda zároveň představí postavu herce Giancarla Esposita – Moffa Gideona, bývalého imperiála, který po pádu Impéria vzal věci do vlastních rukou.

Již nějakou dobu víme, že Mandalorian prozkoumá také původ Prvního řádu, neo-imperialistické organizace přítomné v sequelové trilogii. Uvidíme, zda propojení s novými filmy bude víc.

Nový televizní spot ke Vzestupu Skywalkera:

Star Wars The Rise of Skywalker TV Spot Trailers 17 - 20

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments