Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Scenárista Rogue One Tony Gilroy se připojuje k týmu, který pracuje na seriálu o Cassianu Andorovi

Jan Valušek 0

Scenárista a režisér Tony Gilroy se vrací do předaleké galaxie a bude pracovat na hraném seriálu o Cassianu Andorovi. Gilroy napíše scénář k pilotní epizodě a zrežíruje několik epizod. Stephen Schiff zůstává v roli výkonného producenta a showrunnera. Informoval o tom server Variety.

Seriál, označovaný jako špionážní thriller, byl oznámen koncem minulého roku a bude sledovat mise Cassiana Andora, který se poprvé objevil v samostatném filmu Rogue One. Gilroy byl v minulosti povolán společností Disney a Lucasfilmem, aby tento snímek „zachránil“ a přepsal scénář, se kterým nebyli producenti spokojení. To nakonec vyústilo ve velké přetáčky – podle odhadů je ve finálním filmu přibližně 40 % přetočených scén.

Gilroy navíc několikrát prohlásil, že ho Star Wars vlastně ani nezajímají a nabídku spojenou s Rogue One přijal, hlavně protože pro něj byla finančně zajímavá. I proto se začíná spekulovat, zda se seriál nemohl ocitnout v podobných problémech. To by podporoval také fakt, že se seriál měl původně začít natáčet v říjnu tohoto roku, ale na akci D23 bylo oznámeno, že produkce začne začátkem příštího roku.

Nakonec nám to ale vlastně může být úplně jedno, protože diváci mohou z takovýchto změn pouze profitovat a dostat produkt, se kterým je Disney/Lucasfilm spokojený. Pokud se produkce nijak neprotáhne, seriál dorazí někdy v roce 2021 na streamovací službu Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments