Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Rian Johnson opět potvrzuje, že pracuje na nové trilogii Star Wars

Jan Valušek 0

Rian Johnson, režisér epizody VIII Poslední z Jediů, opět na svém Twitteru potvrdil, že pracuje na nové trilogii Star Wars. Ta by se měla odehrávat v dosud neprozkoumaném období a zaměřovat se na zcela nové postavy. Přitom by neměla být nijak spojená se sérii filmů, na které pracují autoři seriálové Hry o trůny David Benioff a D.B. Weiss.

Johnson tak reagoval fámu serveru SuperBroMovies, která tvrdila, že Johnson již na trilogii nepracuje. Redakce se za šíření této falešné zprávy omluvila.

Fámu ještě před Johnsonovým vyjádřením vyvrátil server MakingStarWars, jenž je považován za nejdůvěryhodnější neoficiální zákulisní zdroj Star Wars.

„Mluvil jsem s několika mými zdroji a byla by to pro ně novinka, kdyby se cokoliv [s Johnsonovou trilogií] změnilo. Někteří se dokonce smáli. Všichni řekli, že se nic nemění a všechny oznámené filmy pokračují podle plánu,“ napsal šéfredaktor MSW Jason Ward.

Jason Ward si taktéž myslí, že Johnsonova trilogie dorazí do kin až po filmech (nebo prvním z filmů) tvůrců Hry o trůny. S tím nemůžu víc než souhlasit. Johnson bude totiž až do listopadu pracovat na svém novém snímku Knives Out, zatímco Benioff a Weiss se po dubnové premiéře poslední série GoT mohou naplno pustit do psaní scénáře.

Rian Johnson bude působit jako scénárista a režisér minimálně prvního ze tří dílů, producentem bude Johnsonův dlouholetý kamarád a spolupracovník Ram Bergman.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments