Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Režisér Mandaloriana Taika Waititi říká, že se seriál blíží spíše k originální trilogii. Máme očekávat vážnější tón

Jan Valušek 0

Taika Waititi, jeden z režisérů nadcházejícího seriálu The Mandalorian, se dnes na TCA Awards podělil o své dosavadní dojmy z natáčení tohoto seriálu. Jelikož Waititi dosud natáčel především komediální filmy a seriály jako Thor: Ragnarok či What We Do In The Shadows, mohly panovat obavy, že se v seriálu dočkáme spíše vtipnějších scén, namísto těch vážnějších. To ale Waititi okamžitě vyvrátil.

„Star Wars je od Marvelu hodně odlišné. Tvůrci vědí, že by se měli držet spíše tónu prvních filmů. ‚Fanoušci to mají rádi a měli byste to respektovat‘ je v podstatě hezčí způsob, jak říct, že by tam nemělo být příliš vtipů. Pár jich tam je, rozhodně tam je i můj tón v dialozích a podobně.”

Boba Fett byl prvním „Mandalorianem“ ve filmech, a proto právě mu může tento seriál vděčit za svůj vznik. V Mandalorianovi se objeví ale i mnoho jiných námezdních lovců.

„Pro většinu dětí, které s těmi filmy vyrůstaly, byl [Boba Fett] jednou z nejoblíbenějších postav, i když se ve filmech sotva objeví. Už jen myšlenka námezdních lovců a jejich helmy jsou strašně super. Už jen to, že jsem mohl takové postavy vidět a natáčet s nimi, je strašně super.“

Scénář pro Mandaloriana napsal Jon Favreau, který seriál taktéž produkuje. Taika potvrdil, že jeho budování světa Star Wars je úžasné a že bychom se měli dočkat hodně stormtrooperů.

„Favreau je génius a je strašně chytrý a dobrý v tom, co dělá, a v budování takovýchhle světů. Scénáře jsou fakt skvělé. Opravdu mě bavilo dělat něco z univerza Star Wars. Už jen vidět stormtroopery bylo snem každého dítěte. A když děláte scény s 50 nebo 60 z nich, tak je to prostě ohromující. Miloval jsem to.“

The Mandalorian dorazí na novou streamovací platformu Disney+ na podzim tohoto roku.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments