Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Respawn pracuje na pokračování videohry Jedi: Fallen Order. Ve vývoji je také menší a unikátnější Star Wars projekt

Jan Valušek 0

Ve studiu Respawn Entertainment se pracuje na pokračování hry Jedi: Fallen Order, která vyšla minulý rok na podzim. Renomovanému videohernímu novináři Jasonu Schreierovi to potvrdilo několik zdrojů z Electronic Arts. O potenciálním datu vydání můžeme pouze spekulovat, ale nejpravděpodobněji zní varianta, že hra zamíří do obchodů na konci roku 2022.

Zato už příští rok bychom se mohli dočkat menšího projektu, jenž připravuje kanadská pobočka EA Motive.  Toto studio sice zatím za sebou nemá žádný vlastní projekt, ale v minulosti pomáhalo při vývoji druhého Battlefrontu  či multiplayerového Anthemu. Zástupci Electronic Arts nedávno prozradili, že se bude jednat o vskutku „unikátní zážitek“, a to samé nyní tvrdí Schreier.

Letos se naopak budeme muset obejít bez videoherních Star Wars (tedy mimo LEGO Star Wars: The Skywalker Saga). Vancouverský tým sice ještě začátkem loňského roku pracoval na spin-offu série Battlefront, který by nabídl například otevřený svět, ale projekt byl nakonec v polovině roku zrušen.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments