Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V seriálu Resistance si zahraje také Elijah Wood + synopse prvních dílů

Jan Valušek 0
Na oficiálním webu amerického Disney Channelu se objevili informace o prvních pěti dílech seriálu Star Wars Resistance. Kromě synopsí, které si můžete přečíst níže, jsme se dozvěděli, jaká větší jména budou mít v seriálu svou roli. Jedná se například o Elijah Wooda, známého hlavně díky roli Froda Pytlíka v Pánovi prstenů, který si zahraje postavu Jace Ruclina ve čtvrté epizodě. Elijah však není jedinou známou osobností. V seriálu uslyšíme nejen Oscar Isaaca (Poe Dameron), Jima Rashe (Flix), Gwendoline Christie (Phasma) a Donalda Faisona (Hype Fazon), o kterých jsme již v minulosti slyšeli, ale také například Bobbyho Moynihana (Orka).
První dvouepizoda tohoto nového seriálu vyjde již za necelé dva týdny, 7. 10. 2018, další epizody budou následovat každou další neděli.

Synopse první a druhé epizody „Rekrut: Část první“ a „Rekrut: Část druhá“:

Pilot X-wingu Kazuda Xiono, který je rekrutován Odbojem, je po přiřazení Poem Dameronem na vzdálenou čerpací plošinu, kde má špehovat První řád, poněkud zmatený. Poté, co se začne vychvalovat svými leteckými schopnosti, je nucen se účastnit nebezpečného leteckého závodu.

*V epizodě se objeví hosté Oscar Isaac (“Star Wars: Poslední z Jediů”) jako Poe Dameron, Jim Rash (“Community/Zpátky do školy”) a Bobby Moynihan (“DuckTales/Kačeří příběhy”) jako Flix a Orka.

Synopse třetí epizody „Trojité temno“:

Kaz a BB-8 odhalí informace týkající se bezprostředně hrozícího pirátského útoku a musí najít způsob, jak jej zastavit.

*V epizodě se objeví host Gwendoline Christie (“Star Wars: Poslední z Jediů”) jako kapitánka Phasma.

Synopse čtvrté epizody „Benzín do ohně“:

Kaz se spřátelí se závodníkem Ruclinem, který ho přinutí vzít vzácné a nebezpečné hyperpalivo skryté v Yeagerově pracovně.

*V epizodě se objeví host Elijah Wood (trilogie “Pán prstenů”) jako Jace Rucklin.

Synopse páté epizody „Vysoká věž“:

První řád přiletěl ze záhadných důvodů na plošinu a Kaz a BB-8 jsou vybráni, aby se proplížili do věže a zjistili, po čem První řád jde.

*V epizodě se objeví host Donald Faison (“Scrubs: Doktůrci”) jako Hyper Fazon.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments