Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

První záběry z Mandaloriana bychom mohli vidět už 11. dubna

Jan Valušek 0

První hraný seriál ze světa Star Wars – The Mandalorian – je jednoznačně nejambicióznějším ne-filmovým projektem Star Wars všech dob. S impozantním rozpočtem přes 100 milionů dolarů na osm epizod bude jedním z největších a také jedním z prvních lákadel připravované streamovací služby Disney+. Do jejího startu v USA sice zbývá ještě minimálně osm měsíců, ale to nutně neznamená, že bychom museli na první záběry čekat ještě dlouhou dobu.

Todd Spangler, redaktor serveru Variety, nyní informoval o tom, že Disney plánuje 11. dubna na setkání investorů novou streamovací platformu spolu s originálním obsahem, který se na Disney+ připravuje, předvádět.

Vzhledem k péči, jakou Disney Mandalorianovi věnuje, a také vzhledem ke Star Wars Celebration, které se budou konat právě od 11. do 15. dubna, je velice pravděpodobné, že mezi oním originálním obsahem bude i The Mandalorian.

Pokud se (potenciální) záběry nedostanou ven hned 11. dubna a budou promítány pouze největším investorům, určitě je uvidíme v následujících dnech na Celebration, kde zajisté bude panel zaměřený na Mandaloriana.

Nové informace o Mandalorianovi bychom mohli, ale nemuseli, slyšet už 5. února, kdy se bude konat pravidelný „telefonát“ šéfa Disneyho Boba Igera s investory. Minulý rok jsme se tímto způsobem dozvěděli, že na tehdy ještě nepojmenovaném hraném seriálu pracuje Jon Favreau, a také byla oznámena série Star Wars filmů od scénáristů Hry o trůny D.B. Weisse a Davida Benioffa.

Předpokládané datum premiéry seriálu je podzim 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments