Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Program D23 EXPO: Star Wars ukážou devátou epizodu, ale i připravované seriály

Jan Valušek 0

Koncem tohoto měsíce proběhne akce D23 EXPO, na které Disney přiblíží své nadcházející projekty. Na letošní ročník se bude upírat ještě větší pozornost než obvykle. Veřejnost totiž vůbec poprvé uvidí záběry ze seriálů a filmů připravovaných na novou streamovací službu Disney+. Na akci se samozřejmě ukážou také projekty ze světa Star Wars.

Žádné z panelů nebudou živě vysílány, ale všechny trailery a pohledy do zákulisí téměř určitě zveřejněny budou. Časy jsou převedeny do našeho pásma.

Seriály pro Disney+ – Sobota 24. srpna, 0:30 – 2:00

Disney+ bude v USA spuštěno již 12. listopadu tohoto roku a je tedy nejvyšší čas, abychom konečně viděli první záběry z připravovaných originálních seriálů.

Od tohoto panelu očekávám zveřejnění prvního traileru k seriálu The Mandalorian a nových podrobností o jeho tvorbě a příběhu. Na místě budou scenáristé a výkonní producenti Jon Favreau, Dave Filoni a další speciální hosté (pravděpodobně Pedro Pascal, Gina Carano a Carl Weathers).

Nebyl bych překvapen, kdybychom se dozvěděli také nové detaily o seriálu o Cassianu Andorovi. Natáčení začne 7. října 2019, takže by mohlo být odhaleno kompletní obsazení, tým režisérů a scenáristů či přesné datum premiéry nebo oficiální název.

Je taktéž pravděpodobné, že se dočkáme oficiálního odhalení hraného seriálu o Obi-Wanovi Kenobim. V posledním týdnu o něm psala většina předních hollywoodských zpravodajů, takže by se jednalo spíše jen o potvrzení. Do hlavní role se vrátí Ewan McGregor, představitel Obi-Wana v prequelové trilogii, který by si měl také několik z šesti až osmi epizod zrežírovat.

A konečně bychom se mohli také dozvědět, kdy Disney+ dorazí do východní Evropy. Zatím víme pouze to, že se sem dostane někdy v roce 2021.

Pohled do zákulisí tvorby Disney filmů – Sobota 24. srpna, 19:00 – 21:00

Během tohoto panelu dostaneme možnost nahlédnout do zákulisí tvorby filmů od Disney a dozvíme se o nich nové podrobnosti.

Bylo potvrzeno, že se zde ukáže devátá epizoda Vzestup Skywalkera. Očekávám tedy již tradiční videopohled do zákulisí a odhalení prvních plakátů. Na místě budou režisér a scenárista J.J. Abrams a další speciální hosté (nejspíše Daisy Ridley, John Boyega, Billy Dee Williams a Naomi Ackie).

Jelikož toho moc nevíme o filmové budoucnosti Star Wars, nedivil bych se, kdyby se mluvilo i o filmové sérii Davida Benioffa a D.B. Weisse nebo trilogii Riana Johnsona.

Vader Immortal: Epizoda II – Pátek 23. srpna, 23:00 – 24:00

Druhá epizoda Vader Immortal, úspěšného VR příběhu pro zařízení Oculus, se veřejnosti představí v pátek 23. srpna.


Nechcete-li, ať vám utečou jakékoliv novinky o projektech ze světa Star Wars, sledujte náš web, Facebook, Instagram a Twitter.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments