Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Produkce seriálu o Obi-Wanovi by mohla začít už příští měsíc v jižní Kalifornii

Jan Valušek 0

Předprodukce dlouho připravovaného projektu o Obi-Wanovi Kenobim se blíží ke svému cíli a již brzy se začne natáčet. Natáčení mělo podle dřívějších informací od Lucasfilmu začít až v lednu, ale zdroje velmi dobře informovaného serveru Making Star Wars naznačují jinou věc. Podle nich produkce začne už příští měsíc v jižní Kalifornii na stejném místě, kde se natáčely venkovní scény prvních dvou sérií Mandaloriana.

Konkrétně se na těchto placech v Mandalorianovi odehrávaly scény z Tatooinu a ostatních písečných planet. Některé z nich režírovala filmařka Deborah Chow, která dostala na starost celý seriál o Obi-Wanovi. Server dodává, že kulisy Tatooinu jsou modulární a návrháři je mohou přestavět a přebarvit do několika různých kombinací, aby v seriálech vypadaly rozmanitěji. Web dále uvádí, že není známo, jaké množství projektu bude natáčeno na tomto místě. Seriál totiž bude z velké části využívat technologii virtuální produkce, stejně jako tomu bylo u právě Mandaloriana.

The Virtual Production of The Mandalorian, Season One

Seriál o Obi-Wanovi Kenobim dorazí v roce 2022 na streamovací službu Disney+. Do hlavní role se vrátí Ewan McGregor, jenž tohoto rytíře Jedi ztvárnil v prequelové trilogii. Čtyř až šestidílná minisérie prozkoumá život Jediského mistra v období mezi epizodami III a IV, kdy většinu svého času zdánlivě tráví na planetě Tatooine a střeží malého Luka Skywalkera.

Seriál natočí režisérka Deborah Chow, jež se podílela na několika epizodách seriálů The MandalorianBetter Call Soul či Jessica Jones. Scénář napíše Joby Harold, který v minulosti pracoval na filmech jako Král Artuš: Legenda o Meči nebo John Wick 3.

Lucasfilm zároveň pracuje na seriálu o Cassianu Andorovi, jehož produkce by taktéž měla začít tento rok, a na sérii s hlavní ženskou rolí od Leslye Headland. Animák The Bad Batch potom bude mít premiéru někdy v roce 2021.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments