Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Produkce seriálu o Cassianovi začne v říjnu

Jan Valušek 0

Během listopadu minulého roku byl Bobem Igerem odhalen již druhý hraný seriál ze světa Star Wars. Po Mandalorianovi se dočkáme špionážního thrilleru, který bude sledovat příběh Cassiana Andora před událostmi Rogue One. Dosud jsme o zahájení produkce věděli jen to, že začne někdy v roce 2019. Nyní se to však mění.

Spolehlivý zdroj Production Weekly zjistil, že produkce začne v říjnu letošního roku. Myslím, že je tedy bezpečné předpokládat, že se seriálu dočkáme koncem léta, či spíše na podzim roku 2020.

Do role Cassiana se samozřejmě vrátí Diego Luna, showrunnerem se stal Stephen Schiff. Luna začátkem roku pravděpodobně bude natáčet druhou sérii Narcos: Mexico, kde se vrátí do role drogového barona Felixe Gallarda.

Již tento podzim vyjde The Mandalorian, který nám ukáže, jak by mohla vypadat budoucnost Star Wars. Oba seriály se objeví na nové streamovací službě Disney+. Pokud se nemůžete dočkat, přečtěte si článek 7 postav, které se pravděpodobně objeví (nebo by se mohly objevit) v seriálu o Cassianovi.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments