Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Produkce seriálů o Cassianovi a Obi-Wanovi by se mohly překrývat. Připravované filmy budou kvůli pandemii komornější

Jan Valušek 0

Cassian a Obi-Wan se zřejmě potkají v Pinewoodu

Natáčení seriálu o Cassianu Andorovi mělo začít už v červnu tohoto roku, ale kvůli aktuální situaci ve světě bylo odloženo. Nyní server Making Star Wars přichází s informací, že by se produkce tohoto seriálu mohla překrývat s produkcí seriálu o Obi-Wanovi Kenobim. Oba seriály se budou natáčet v britských Pinewoodských studiích. Serveru to sdělily zdroje přímo z Lucasfilmu.

Minisérie o Obi-Wanovi se podle posledních oficiálních informací začne natáčet v lednu 2021. Uvidíme, zda to bude znamenat i start produkce druhého zmiňovaného seriálu, nebo se produkce budou protínat pouze v určité části. Server uvádí, že se na scénáři Obi-Wanova seriálu, který píše Joby Harold, stále pracuje. Další novinky ohledně obou produkcí bychom se měli dozvědět velmi brzy.

Levnější, menší a komornější filmy

Making Star Wars dále píše, že se pandemie dotkne také velikosti nadcházejících filmů. Podle jeho zdrojů budou v následujících letech hollywoodské snímky „o mnoho levnější“, menší a komornější. A to by se mělo dotknout i připravovaných Star Wars filmů. Na nějakou dobu se tak pravděpodobně budeme muset rozloučit s gigantickými filmy s rozpočty mezi dvě stě až tři sta miliony dolarů, jako tomu bylo u posledních Star Wars filmů.

Pro připomenutí; další Star Wars film by měl do kin zamířit v prosinci 2022. Dosud ale neznáme režiséra ani scenáristu tohoto konkrétního snímku. Víme jen to, že na „nějakém“ Star Wars filmu pracují Taika Waititi spolu s Krysty Wilson-Cairns, J.D. Dillard spolu s Mattem Owensem, Kevin Feige a Rian Johnson.

Analytik americké investiční banky Cowen Doug Creutz očekává, že většina amerických kin bude až do poloviny příštího roku uzavřena.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments