Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pokračování animovaného seriálu Povstalci údajně dorazí už tento rok

Jan Valušek 0

V posledních týdnech se hojně objevují spekulace o připravovaných seriálech ze světa Star Wars. Kromě sérii o doktorce Aphře se mluvilo také například o volném pokračování Solo: Star Wars Story nebo o zcela novém animovaném seriálu od tvůrců Mandaloriana Jona Favreau a Davea Filoniho. Druhý zmíněný scenárista se podle nové zprávy má podílet na dalším projektu – na pokračování animovaného seriálu Star Wars: Povstalci. Informoval o tom podcast Kessel Run Transmissions.

Seriál má sledovat příběh Ahsoky Tano a Sabine Wren po událostech Povstalců a mít vyspělejší animaci než jeho předchůdce. Datum premiéry je údajně stanoveno na tento rok a lze předpokládat, že seriál vyjde exkluzivně na streamovací službě Disney+.

Autoři podcastu věří, že první oficiální informace o tomto projektu se objeví ještě před Star Wars Celebration 2020, které proběhnou v srpnu.

Ačkoliv se zatím jedná o pouhé spekulace, o seriálu slyšeli také insideři Jordan Maison (který jako první informoval o tom, že se Ewan McGregor vrátí jako Obi-Wan) a Jeremy Conrad ze serveru Star Wars Unity.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments