Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Oscar Isaac: Epizoda IX je konec celé Skywalkerovské ságy

Jan Valušek 0

Oscar Isaac, představitel Poea Damerona, dnes ráno v pořadu Today na stanici NBC promluvil o svých nadcházejících filmech. Hlavní část rozhovoru se věnovala snímku Triple Frontier, který bude mít premiéru již zítra na Netflixu (a ve kterém mimochodem hraje i Pedro Pascal – představitel hlavní postavy seriálu The Mandalorian), ale samozřejmě došlo i na Star Wars.

„Je to konec celé Skywalkerovské ságy. Devět příběhů. Je to jejich vyvrcholení. To, co J.J. a celý tým z Lucasfilmu udělali, je neskutečně uspokojující. Ale je to speciální i pro nás, protože se dozvíte plno nových věcí o našich postavách,“ řekl Isaac v rozhovoru.

Není to poprvé, co o deváté epizodě slyšíme jako o konci ságy Skywalkerů. Stejný termín byl použitý v červnu v oficiální zprávě, jenž nás informovala o obsazení snímku a zahájení natáčení. Vypadá to, že toto označení uslyšíme v průběhu letošního roku ještě několikrát a bude se jednat o klíčové spojení v marketingové kampani.

Isaac se dotkl také role Carrie Fisher, která v prosinci 2016 náhle zemřela, ale i přesto ji v epizodě IX uvidíme. Pro její scény budou použity záběry, jež byly natočeny pro dva předchozí filmy, ale nakonec byly vystřiženy.

„Strašně jsme na ni mysleli. Její charakter je ve filmu. Její dcera Billie Lourd se opět vrátila do své role. Její duše byla s námi a strašně nám chybí.“

Billie Lourd se vrací do role poručice Kaydel Ko Connix, kterou poprvé ztvárnila v Síle se probouzí a o trochu větší prostor potom tato postava dostala v Posledním z Jediů.

Billie Lourd a Carrie Fisher

Epizoda IX dorazí do kin 20. prosince 2019. Trailer vyjde v průběhu Star Wars Celebration (11. – 15. dubna 2019).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments