Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Oficiálně: První sezóna Mandaloriana je hotová. Jon Favreau začíná psát druhou

Jan Valušek 0

Již několik týdnů se mluví o tom, že je Disney velmi spokojené s prací Jona Favreau, který stojí za vznikem prvního hraného Star Wars seriálu The Mandalorian. Ten sice bude mít premiéru až 12. listopadu, ale už teď byl seriál obnoven na druhou sérii. Potvrdil to sám Favreau v talk show Jimmyho Kimmela a prozradil, že pracuje na jejím scénáři. První sezóna je dle jeho slov hotová.

Podle dřívějších informací by měla produkce druhé řady začít někdy v létě 2020 a spolu s Favreauem  by se měl vrátit také Dave Filoni, který Favreauovi pomáhal se scénářem a režíroval dvě epizody. Je taktéž velmi pravděpodobné, že se vrátí nějaký z dalších režisérů první sezóny (Deborah Chow, Rick Famuyiwa, Taika Waititi, Bryce Dallas Howard), jelikož i s nimi je Disney/Lucasfilm spokojené.

Nové detaily o Mandalorianovi se dozvíme v sobotu 24. srpna (našeho času), kdy v rámci D23 EXPO proběhne diskuzní panel o připravované tvorbě pro streamovací službu Disney+. Panel začne v 0:30 (našeho času). Někdy v tomto termínu očekáváme zveřejnění prvního traileru.

Jon Favreau on The Lion King, Beyoncé & New Star Wars Series


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments