Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Oficiálně: Plný trailer na Vzestup Skywalkera vyjde v úterý 22. října

Jan Valušek 2

Aktualizace: Oficiální Twitter účet Star Wars zveřejnil pětisekundový teaser na úterní trailer.

Aktualizace 2: Oficiální Twitter účet NFL zveřejnil druhý teaser na úterní plný trailer.

Původní text: Dřívější spekulace se potvrdily: Plný trailer na Star Wars: Vzestup Skywalkera vyjde v úterý 22. října v ranních hodinách našeho času. Dnes to bylo oznámeno během pořadu Good Morning America na stanici ABC.

Trailer bude zveřejněn během poločasu fotbalového utkání mezi Jets a Patriots, které bude vysíláno na stanici ESPN. Zápas vypukne ve 2:15 ráno našeho času, poločas očekáváme někdy mezi 3:30 a 4:00. Spolu s ukázkou bude v USA spuštěn předprodej vstupenek.

Internetem se navíc začíná šířit informace, že se již dnes kolem 18 hodiny dočkáme krátkého teaseru, jenž bude na úterní trailer lákat. Uvidíme, zda se i tato spekulace potvrdí.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rodann
Rodann
1 rok před

TV spot.
1/4 minutová ukázka odhaluje ledový asteroid, na kterém má

Spoiler
Odpor dostávat informace zevnitř Prvního řádu
a pak celou flotilu Odporu. Kromě Millenium Falcon vidíme i loď Ghost (alespoň stejnou třídu) ze seriálu Rebels a stanici Colossus z Resistance, což je… šokující? Dále U-wing, Hammerhead a snad i Starhawk?

Rodann
Rodann
1 rok před
Reply to  Rodann

Resistance…
assemble! The Rebellion is reborn.

Co se mi s pomocí Síly internetu podařilo identifikovat:

Millenium Falcon
Ghost (Rebels)
U-wing (Rogue One)
Korveta Hammerhead /Sphyrna-class/
Bombardér Odporu (TLJ)
Halo (Clone Wars)
Shadow Caster (Resistance)
Lékařské fregaty /Consular-class a Pelta-class/
Křižník Mon Calamari
Eravana (TFA)
Corvus (Battlefront II)
Colossus (Resistance)
Bitevní loď /Starhawk-class/
Fregata Nebulon (RotJ)
a kotel dalších…