Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nový trailer a plakáty ke Star Wars: Vzestup Skywalkera lákají na epické završení ságy

Jan Valušek 0

Právě byl zveřejněn plný trailer na Star Wars: Vzestup Skywalkera, devátou a závěrečnou epizodu ságy Skywalkerů.

Star Wars: The Rise of Skywalker | Final Trailer

Trailer s českým dabingem:

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) CZ dabing HD hlavní trailer

Spolu s vydáním ukázky byl v amerických kinech spuštěn předprodej vstupenek. Pokud se bude opakovat stejná situace jako v případě Posledního z Jediů a Solo: Star Wars Story, česká kina se k nim přidají v průběhu dnešního dopoledne.

Na oficiálních sociálních sítích Star Wars se objevil také oficiální kinoplakát a IMAXový plakát k filmu.Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments